Przekaż 1 % podatku za 2020 r.

baner-1proc-2020

Szanowni Państwo,

Zakończył się rok 2020 – trudny, pełen niepewności i obaw, co do naszej przyszłości. Mimo tych negatywnych stron minionego czasu udało się nam zorganizować dla Państw nasz festiwal, czyli Jesienne dni muzyki organowej i kameralnej w Archikatedrze Łódzkiej oraz rozpocząć nowy cykl kulturalny Antywirusowe autorskie spotkania w sieci, promujący nowości książkowe na rynku wydawniczym, a tym samym promujący czytelnictwo.

Oba te wydarzenia kulturalne cieszyły się Państwa ogromnym zainteresowaniem i życzliwością, więc starając się wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych Melomanów i Czytelników, mamy zamiar zorganizować kolejną edycję koncertów organowych w Archikatedrze Łódzkiej oraz kontynuować spotkania z Markiem Zającem i autorami najnowszych pozycji książkowych.

Jak wszyscy wiemy, każde działanie rodzi koszty finansowe. Oczekując na dofinansowanie naszych projektów ze środków publicznych, mamy świadomość konieczności wniesienia tzw. finansowego wkładu własnego.

I tu liczymy na Państwa pomoc.

Fundacja jest organizacją pożytku publicznego od 2014 roku, co uprawnia nas do pozyskiwania 1% podatku od osób fizycznych.

Jeżeli zechcecie Państwo przekazać swój 1% podatku na cele statutowe Fundacji za rok 2020, to w ten sposób wesprzecie nasze działania kulturalne.

Joanna Przybył
Prezes Fundacji


Więcej informacji: zobacz