Szanowni Państwo,

Jak zapowiadaliśmy Antywirusowe autorskie spotkania w sieci (3. edycja) ruszają, ale z opóźnieniem. Mamy nadzieję, że niestanie się to tradycją.

W ZWIĄZKU Z ZAISTNIAŁĄ SYTUACJĄ ZAPRASZAMY NA SPOTKANIE Z TISCHNEROWSKĄ MĄDROŚCIĄ 17 LUTEGO 2021, O GODZ. 20.00., A STANIE SIĘ TO ZA SPRAWĄ NASZYCH DZIENNIKARZY.

Emisja na Facebooku Fundacji oraz na kanale YouTube.

Program poprowadzi tradycyjnie red. Marek Zając, a jego pierwszym gościem będzie Joanna Podsadecka – autorka książki o księdzu Józefie Tischnerze zatytułowanej Miłość w czasach niepokoju. Niepublikowane wykłady.

Joanna Podsadecka – to polska dziennikarka, redaktorka i pisarka. Jej dorobek obejmuje m. in. książki o Jerzym Turowiczu – Gen ryzyka w sobie miał i Krąg Turowicza. Tygodnik, czasy, ludzie: 1945–99 ( ta druga napisana wspólnie z Witoldem Beresiem i Krzysztofem Burnetką). W 2016 roku opublikowała wywiad z ks. Janem Kaczkowskim Dasz radę. Ostatnia rozmowa, natomiast w 2017 – książkę o ks. Janie Kaczkowskim Sztuka czułości. Jest redaktorką Gruntu pod nogami ks. Jana Kaczkowskiego, uznanego za Bestseller Empiku 2016. Ponadto wydała dwa książkowe wywiady z Markiem Kamiński: Idź własną drogą i Bądź zmianą. W Miłości w czasach niepokoju ukazuje czytelnikom nieznane dotąd oblicze ks. Józefa Tischnera.

PROJEKT DOFINANSOWANY JEST
PRZEZ URZĄD MIASTA ŁODZI

Skip to content